پووووووف
بالاخره تمام شد،بالاخره میتوانم سراغ بقیه بروم:)ان کتاب عوضی ۱۷۰۰صفحه ای مزخرف را میگویم ،همانی که بیشتر شبیه فاکینگ سریال های ترکی بود:/باورم نمی شود خواندمش؟:/از اول هم میدانستم که من حالم از هرچی عاشقانه و رمانتیک است بهم میخورد ولی گول ان ژانر نویسی《اکشن_اجتماعی_عاشقانه 》اش را خوردم :/متاسفانه من بیماری احمقانه ای دارم که اگر سریال یا کتابی را شروع کنم و تا اخر جاده را اسفالت نکنم نمیتوانم بیخیال شوم ،اگر نصفه و نیمه رهایش کنم احساس بدی پیدا میکنم و تا کار را تمام نکرده ام چیز دیگری را نمیتوانم شروع کنم.
حالا همه این هارا میشود بیخیال شد ،ولی نمیتوانم خودم را ببخشم که همچنین اشغالی را شروع کردم و اینقدر به خودم احساسات مشمئز کننده منتقل کرده ام:/
آخر ، این داستان علاوه بر خالی بندی بودن های خنده دار ، بخش زیادی عاشقانه و احساسات لوس و خزعبل داشت و بدتر از همه چیزی که اساسی حالم را گرفته این است که پایان خوش بود:////من از پایان خوش متنفرم!!!!!:/
همیشه در رمان های اینترنتی کلی سایت هارا شخم میزدم تا یکی در خور خودم پیدا کنم اما این بار من گول ان پیشنهادی بودن کتاب را خوردم:(
اصلا بگو اسکلیست احمق تورا چه به رمان عاشقانه؟مثل همیشه که میخواستی رمان اینترنتی بگیری یکی از همان ژانر ترسناک یا اجتماعی هایی که همیشه انتخاب میکردی  را میگرفتی و میرفتی پی کارت ، هم میخندیدی هم سرگرم میشدی ! الان عذاب وجدان خفه ات نمی کرد که چرا وقتت را به قهقرا فرستاده ای:/
اما هرچی بود تمام شد دیگر:/من غلط بکنم دیگر از این تنوع های مسخره انجام بدهم به قول مینارد جیمز کینن:
Ten thousand days in the fire is long enough
(((((:You're going home

مشخصات

آخرین جستجو ها